1 2 3
SporyszBand w sieci
Odkryj nas na facebookuFacebook


Linki

O NAS


SporyszBand

         Zespół tworzy czterech przyjaciół których łączy nie tyko muzyka, ale też wspólne zainteresowania oraz chęć robienia czegoś czego jeszcze nikt do tej pory nie robił.
Zespół oferuje muzykę weselną jak i coś co może zadowolić młodych słuchaczy, w ofercie zespołu znajduję się obsługa weselna, gra na koncertach, bankietach i innych imprezach okolicznościowych. Członkowie zespołu są muzykami grającymi na wielu instrumentach, tj. klawisze, perkusja, gitara, saksofon altowy, saksofon tenorowy, klarnet, tuba, akordeon…
Nasze szalone pomysły, wysokie umiejętności, doświadczenie, zapał oraz młody skład gwarantuje świetną zabawę:)
       W ofercie zespołu znajduję się wiele rzeczy, których nie znajdziecie w ofercie innych zespołów co gwarantuje, że Twoja impreza będzie jedyna i niepowtarzalna!
       Kwestia ceny i przebiegu imprezy zależy od indywidualnych ustaleń między osobą zamawiającą, a przedstawicielem zespołu…
Na specjalne życzenie prezentujemy ‘The Beatels night’ , ‘Dżem session’.
Posiadamy duże doświadczenie, repertuar staramy się dostosować do oczekiwań naszych klientów.
Oprócz oprawy muzycznej, która jest najważniejsza, wykorzystujemy możliwości urządzeń takich jak wysokiej jakości oświetlenie sceniczne i wytwornica dymu, dzięki temu atmosfera na prowadzonych przez nas imprezach nabiera niepowtarzalnego uroku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i muzyką.

 

Michał

Michał Sporysz (Jony)
 
      Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 8 lat na prywatnych lekcjach gdzie szkolił swoje umiejętności z zakresu gry na pianinie, potem na akordeonie. Początkowo wstydliwy wokalista kształcił swój śpiew pod okiem wielu nauczycieli, swoją pierwszą nagrodę za talent wokalny odebrał już w konkursach w wieku 6 potem 9 lat. Muzyką interesuje się od "zawsze", w latach wczesnej młodości grywał w lokalnych zespołach ludowych na akordeonie jednak w okresie dojrzewania poczuł, że to nie jest jego powołanie dlatego rozpoczął naukę gry na klarnecie. Członek orkiestry dętej OSP Jawiszowice oraz KWK Brzeszcze, w której to rozpoczął grę  na klarnecie potem na saksofonie. Ulubione style muzyczne to: rock, ska, jazz, blues. Życie potoczyło się tak iż mimo wielu lat nauki na klawiszach swoje pierwsze wesele zagrał na saksofonie. Były członek zespołów weselnych Live, Corsa, oraz zespołów Ska/Punk:  Volte-Face, Ratels gdzie grywał na saksofonie. Pisze własne piosenki, które można usłyszeć na imprezach obsługiwanych przez zespół. Jeden z założycieli i pomysłodawców zespołu SporyszBand gdzie gra na klawiszach, saksofonie i jest wokalistą. Ma wiele pomysłów na to aby zespół wyróżniał się od innych i wielkimi krokami wdraża je w życie : )

 

 


 


Kamil

Kamil Zając (Kicu)

      Znakomity perkusista, który swoją przygodę muzyczną zaczynał od fortepianu w szkole muzycznej w Oświęcimiu gdzie uczęszczał 6 lat. Jego zainteresowania poszły jednak w innym kierunku dlatego po rocznym ognisku muzycznym zaczął grać na perkusji. Interesuje się muzyką klasyczną, rockową, metal core, heavy metal. Oprócz nadawania rytmu SporyszBand’u gra także w metalowej kapeli z Oświęcimia. Z początku nie do końca przekonany do muzyki ‘weselnej’, teraz zapalony muzyk, który wnosi bardzo dużo do zespołu. Jego poczucie rytmu, feeleing oraz lekkość gry sprawiają iż zespół może prezentować aranżacje znanych piosenek na wysokim poziomie zadowalając nawet wybrednych słuchaczy.

Bart

Bartosz Jonkisz (Bartos)
    
    Swoje życie wiązał z muzyką już od najmłodszych lat kończąc szkołę muzyczną w Oświęcimiu jako jedyny uczeń tej szkoły w klasie tuby. Członek wielu orkiestr dętych, m.in. orkiestry dętej KWK Brzeszcze, OSP Dankowice, OSP Polanka Wielka. Z muzyką rozrywkową ma kontakt już od przeszło 15 lat kiedy to zaczynał grę w swoim pierwszym zespole muzycznym na gitarze basowej. Interesuje się zarówno muzyką klasyczną jaki ostrymi rockowymi riffami. Jeden z pomysłodawców zespołu, gdzie gra na tubie, gitarze basowej oraz jest wokalistą. Dzięki niemu zespół SporyszBand może prezentować aranże piosenek zarówno z gitarą basową jaki z tubą, co daje gwarancje zabawy nawet, gdy na imprezie zabraknie prądu  : )

Jacek

                                   

    Jacek Sędera (Jaca)

    Od młodych lat udziela się w wielu projektach muzycznych, dodatkowo realizuje swoje pasje muzyczne tworząc i nagrywając muzykę instrumentalną której podstawą jest riff gitarowy.  

                                  
 


Sonda

Jaką muzykę chciał(a)byś słyszeć na weselu?

Głównie nowości!
Znane, ponadczasowe kawałki z ostatnich 40 lat i nie tylko.
Disco polo rządzi :)
Jak wesele to tylko biesiada ...
Mocno i głośno - dobry rock'n'roll
Ciężko powiedzieć - jakiś mix wszystkiego :D
Nie zastanawiam się - mam zaufanie do zespołu!


Zobacz wyniki
Goście on-line
Osób online: 1